VEEBIST | FIRMA | PILT | VIDEO | LUULETUS |

Ilm Eestis
Ilm maailmas
Riigid ja linnad
Versioon: 2.0   et   en   ru

 
 

Kuusiku, Eesti

Lähim ilmajaam ,
 
 

Vabandame, antud linna kohta ei ole võimalik hetke ilma näidata. Allpool on võimalik tutvuda tänase ja järgnevate päevade ilmaprognoosiga.
Kui soovid valitud asukoha ilmaennustust endale e-mailile, vajuta siia!
Teised ilmapunktid Eesti kohta leiad siit.
Kohalik aeg:
24.04.2017 14:18
06:55 (+0 GTM)
19:02 (+0 GTM)

Eesti, Kuusiku lähipäevade ilmaprognoos

Kuufaasid:
TÄNA
(26.04.2017)
(03.05.2017)
(11.05.2017)
(18.05.2017)
:
:


Ilmaprognoos 20.04 – 26.04


Koostanud 19. aprillil Marko Kaasik

Jahe kevad jätkub. Nüüd lähevad ilmad vihmaseks ja valdavalt soojakraadidesse, aga kiireks tärkamiseks vajalikku soojust tuleb veel oodata.

Neljapäeval kujundab meie ilma Kesk-Euroopas paikneva kõrgrõhkkonna hari, läänest läheneb madalrõhkkond. Ilm on öösel ja hommikul vahelduva pilvisusega ja sajuta. Puhub nõrk kuni mõõdukas edelatuul. Päeval läheb taevas alates Lääne-Eestist pilve, tuul tugevneb ja pöördub läände. Läänerannikul ja saartel on oodata tormi. Õhtupoole sajab vihma ja kohati lörtsi.

Õhutemperatuur on ööl vastu neljapäeva +1 kuni – 4, Kagu-Eestis kuni -7 kraadi. Päeval on 1 – 5, Kagu-Eestis kuni 7 kraadi sooja.

Reedel liigub Norra merelt Põhja-Skandinaaviasse äge tsüklon ja selle lohk läheb üle Baltimaade. Öösel puhub tugev, päeval mõõdukas Lääne- ja edelatuul. Ilm on Põhja-Eestis pilves selgimistega ja vihmane, öösel võib sekka tulla lörtsi. Lõuna pool on oodata vahelduva pilvisusega hoovihmadega ilma.

Öised õhutemperatuurid on -1 kuni +3 kraadi, päeval Lääne-Eestis 4 – 6 ja ida pool 6 – 8 kraadi sooja.

Laupäeval laskub madalrõhukese Loode-Venemaale ja Eesti jääb madalrõhkkonna külma lääneserva. Ilm on nii laupäeval, kui pühapäeval vahelduva pilvisusega ja sagedaste hoovihmadega, sekka tuleb lörtsi. Kagu-Eestis puhuvad mõõdukad, mujal üsna tugevad loode- ja läänetuuled. Peamiselt Ida-Eestis on äikesevõimalus.

Õhutemperatuur on öösel -1 kuni +3 kraadi, päeval 2 – 6 kraadi sooja.

Esmaspäevaks idapoolne madalrõhkkond täitub, kuid uus läheneb Lõuna-Skandinaaviast. Ilm on vahelduva pilvisusega. Päevasel ajal on sagedased hoovihmad, mis võivad kohati olla päris tugevad.

Puhub mõõdukas lõunakaarte tuul, ööseks ootame temperatuure +1 kuni -4 kraadi, päeval 4 – 6, Kagu-Eestis kuni 8 kraadi sooja.

Teisipäeval ja kolmapäeval oleme Skandinaavias ja Soomes paikneva madalrõhusüsteemi lõunaservas. Puhuvad üsna tugevad läänekaarte tuuled, mis saartel ja läänerannikul võivad ajuti paisuda tormiks.

Öösel on oodata 1 – 4 ja päeval 3 – 6, Kagu-Eestis kuni 8 kraadi sooja.
wunderground.com
© copyright 2001-2017 E-People OÜ      Versioon: 2.0
ww
1.0400